Manuscript А5 Plus

160 сторінок, щільність 150 г/м²

Кремові неліновані сторінки чудово підходять для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розкриваються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці.
На самому кінці скетчбука є кишенька для візиток і невеликих нотаток, а кругла гумка не дозволяє випадково відкритися вашому скетчбуку.

Переваги Скетчбуків Manuscript

1
Скетчбуки ідеально розкриваються на 180° і більше і не закриваються випадково завдяки відкритій палітурці

2
Розгортання обкладинки з зображенням картин видатних майстрів приносить виняткове естетичне задоволення.

3
Унікальний переплетіння на нитках підвищеної міцності не дозволить розсипатися вашому скетчбуку навіть в екстремальних умовах

4
Ваші записи або малюнки зручно сканувати або фотографувати на телефон завдяки відкритій палітурці

5
В комплект входить вкладка з лінійкою (в лінію і в клітинку) і закладка, що дуже зручно для каліграфії, побудови графіків або складання конспектів

6
Шведський eco-friendly папір кремового кольору ідеально підходить для використання лайнерів, олівців та ручок.

Про скетчбуки

YouTube player

Дивіться Відгуки в Instagram #manuscript_review

Поширені Запитання

Оскільки на обкладинках скетчбуків розміщені картини великих художників, ми хотіли підібрати відповідний логотип. Наш чорний квадрат – це посилання на картину “Чорний квадрат” Малевича. Таким чином, ми підкреслюємо, що скетчбуки постійно пов’язані з мистецтвом. А завдяки картинам, які ми розміщуємо на обкладинці, ви можете щодня бачити улюблені твори і не лише.

Відкрита палітурка, яку ми використовуємо у скетчбуках, це ніщо інше, як переплетіння, що використовується при створенні книг. При цьому, якщо у книгах палітурка закривається корінцем, то в нашому випадку він залишається відкритим. Це зручно у використанні, скетчбук ідеально розкривається на 180 градусів і цьому не заважає корінець. У створенні палітурки використовується спеціальна шовкова нитка та інтенсивне проклеювання по всьому периметру.

Ця пілатурка особливо міцна завдяки кільком факторам. По-перше, у її створенні використовується спеціальна шовкова нитка. Вона прошиває зошити з папером таким чином, що не дозволяє скетчбуку розірватися або розлізтися при щоденному використанні. По-друге, вже прошиті зошити тісно фіксуються клеєм, що дозволяє скетчбуку зберігати форму в будь-яких умовах експлуатації. Ми ретельно перевіряємо пілітурку кожного виробу, щоб у вас в руках опинився якісний екземпляр.

Так, щодо даного питання ви можете детально прочитати в розділі  «Корпоративним клієнтам». Ми враховуємо всі побажання та йдемо на зустріч при обговоренні дизайну для скетчбука.

Вони чудово підходять для лайнерів, брашпенів, маркерів (Copic), олівців, ручок, туші, акварельних олівців та маркерів.

Не рекомендується використовувати акрилові та спиртові маркери. У разі їх використання рекомендується покласти аркуш або вкладиш, що йде в комплекті.

Вони не підходять для акварелі через низьку щільність паперу.

Зв’язатися з Нами