СКЕТЧБУКИ ТА БЛОКНОТИ

Manuscriptперший в Україні виробник скетчбуків та блокнотів з відкритою палітуркою. Використання цієї технології дозволяє досягти ідеального розкриття виробу на 180 градусів і повністю анулює можливість його випадкового закриття.

Максимальний комфорт у використанні та естетичне задоволення – ось два правила, якими керується компанія Manuscript при створенні своєї продукції. Зручність, як було сказано вище, забезпечується відкритим переплетом, а також надійним шиттям і проклейкою скетчбука чи блокнота, що дозволяє йому витримувати навіть екстремальні навантаження. Естетичне задоволення, у свою чергу, досягається завдяки ретельному відбору, осмисленню і компіляції творів великих майстрів образотворчого мистецтва в тематичні серії. Кожна серія має свою історію, сюжет та посыл.

Скетчбуки та блокноти Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, а також модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі свершення.

Обираючи продукцію компанії Manuscript, ви можете бути впевнені в її зручності, якості та довговічності.

Manuscript – доторкнись до мистецтва!

Customers Art
sketch protorype

Історія Виникнення Ідеї

Привіт, творча душа!

Зимою 2016 року наша команда задумалась про створення нового скетчбука. Після Нового Року настав час розпочати рік із нововведень. Ми глибоко занурились у вивчення всіх доступних технологій і концепцій, але щось завжди здавалося зайвим.

Відкриття Світу Коптського Корінця

Інспіровані принципом бритви Оккама і словами Ейнштейна про простоту ‘Все повинно бути надзвичайно просто, але не простіше’, ми прийшли до висновку, що для збільшення зручності скетчбука потрібно дозволити аркушам жити своїм власним життям і мінімально не обмежувати їх, і ми занурилися в технології. Додавши клей, ми отримали наш перший прототип. Чому б не дати аркушам жити своїм життям? Так народилася ідея коптського корінця – мінімум обмежень, максимум свободи!

Ігри з Форматом та Фішками

І ось розпочалися веселі ігри з форматами, сторінками та різними крутими фішками для тебе! Захисне матове покриття, гумки, вкладиші – все, щоб зробити твій творчий процес більш захоплюючим. Коли форма була готова, ми перейшли до вибору паперу. Замовивши всі можливі зразки, ми почали тестувати їх з художниками. Ми враховували параметри пухнастості, щільності, товщини, формату, а також характеристики вбирання і гладкості. У результаті після багатьох обговорень і тестів ми обрали шведський папір.

Натхнення та Естетика в Кожній Сторінці

Кожен елемент був ретельно обраний і мав свої приховані фішки. Наприклад, закладка із зображенням ‘дівчини з сережкою’ виглядає з-за обкладинки скетчбука, якщо її правильно закріпити. Усі наші кроки натхнені японським підходом до бережливого виробництва. Ми передбачили сумніви новаторів і першопроходців, тому гарантували можливість безкоштовного повернення або обміну для тих, хто сумнівався у міцності палітурки; протягом усієї історії ми здійснили до 10 повернень. Що ж, таким чином, виробництво, зворотний зв’язок і вдосконалення продовжувались багато разів.

Тепер наші скетчбуки – це не просто інструмент. Вони – творче натхнення, зростаюча з любові до мистецтва. Ми віримо, що кожна сторінка – це нова можливість для творчості та натхнення, шанс доторкнутися до мистецтва!

Місія та співпраці з художниками"

Наша місія в Manuscript – надихати та підтримувати творчий потенціал кожної людини, сприяючи розквіту мистецтва в повсякденному житті. Ми прагнемо зробити мистецтво доступним для всіх, пропонуючи інноваційні та високоякісні скетчбуки та блокноти з відкритою палітуркою, які поєднують у собі зручність, стиль та постійне натхнення.

stands2

З 2019 року ми тісно співпрацюємо з талановитими українськими художниками з метою розкриття їхнього мистецтва та поділу його унікальною історією. У нашій роботі ми дотримуємося принципу поваги до творчості художника: ми не диктуємо, що малювати, а надаємо художникам свободу вибору вже створених полотен. Цей підхід дозволяє нам не втручатися в творчий процес і зберігати автентичність та оригінальність кожного твору. Ми прагнемо, щоб наша партнерська робота з художниками була натхненним провідником, який підкреслює індивідуальність та багатогранність їхнього творчого внеску в мистецтво.

Якщо ти творча особистість і цікавишся співпрацею з нами, запрошуємо надати своє портфоліо.