Bosch 1515 Plus

470.00 

К-ть сторінок: 160 нелінованих

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 150 г/м²

Обкладинка: 1.5 мм картон, захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Кишеня в кінці і резинка

В наявності

Артикул: bh-1515-plus Категорія:

Опис

Скетчбук Manuscript «Bosch 1515 Plus» з серії «Evolution of unreality»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинку розміщено фрагмент триптиху «Сад земних насолод» відомого нідерландського художника Ієроніма Босха.

Цю роботу нідерландського майстра багато мистецтвознавців вважають однією з найзагадковіших. Почнемо з того, що назва картини належить не Босху, а дослідникам його творчості через багато років. Оригінальна назва була втрачена, або ж картина і зовсім не мала її.

Сюжет картини і зображені на ній мотиви також додають певної загадковості. З одного боку ми бачимо біблійні мотиви в яких люди рвуть яблука з дерева пізнання, а гармонія людей, рослин і тварин відсилає нас до ідеї про те, як виглядає Рай. Але варто придивитися уважніше і ми починаємо помічати, що Босх зображує безліч сексуальних тем і підтекстів. Хлопці «розважаються» з букетом квітів, намагаючись знайти йому правильне “місце” для зберігання. Голандська приказка «Щастя і скло – як вони недовговічні» знаходить своє відображення в жінці з двома чоловіками під скляним куполом, в якому вже видніється та розростається тріщина в їх відносинах. Ошукані чоловіки сплять в оточенні рогів, які наставили їм невірні дружини.Фінальний штрих загадковості – люди тягнуть на собі істоту з довгим дзьобом. Вивчивши картину досить ретельно, ви,напевне, дійдете висновку, що птахи тут не ті ким здаються. Спотворення реальності і фантастична гра з алюзіями – ось два «кити» на яких побудовано цей твір.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Будьте загадковими разом с Manuscript!

Деталі

Вага460 g
Розміри:14.8 × 21 × 2.2 cm
Формат

A5 Plus

Кіл-ть сторінок

160

Колір паперу

Кремовий

Щільність паперу (г/м2)

150

Перфорація сторінок

Немає

Бренд

Manuscript

Виробник

Ukraine

Наповнення

Чисті

Відгуки

Наразі ще немає жодних відгуків.

Показати тільки відгуки UA (0)

Будьте першим, хто залишить відгук про "Bosch 1515 Plus"

Your email address will not be published. Required fields are marked *