Фільтр

Showing all 6 results

Дебютна серія блокнотів компанії “Manuscript” називається “Evolution of unreality”, що перекладається як “Еволюція нереальності”. Окрім зображень видатних діячів графічного мистецтва, вона містить дуже неординарну, для світу канцелярських приладів, річ – сюжет. Хоча це може здатися дивним, створюючи колекцію з п’яти блокнотів, дизайнери компанії відобразили в ній історію та сюжет методом, який притаманний багатьом сучасним арт-інсталяціям – аналіз показаного та порівняння одного об’єкта з іншим.

Який же сюжет? Як ми вже зазначали, в колекції присутні п’ять блокнотів із зображеннями наступних картин: Вінсент Ван Гог “Пшеничне поле з кипарисами” і “Зоряна ніч” 1889 років, Кассіус Кулідж “Друг у лихо” 1903 року, Джексон Поллок “Number 31” 1950 року, Агнес Монтгомері “Person Pitch” 2007 року. У цих картин абсолютно різна стилістика, при цьому вони мають одну загальну властивість – всі вони призначені відобразити реальність абсолютно нереальним шляхом. Турбулентні завихрення мазків Ван Гога, яскрава сатира Куліджа, безсвідоме творчість Поллока або сучасний цифровий колаж Монтгомері – все це є одними з найбільш показових моментів розвитку культури психоделічного мистецтва протягом понад 120 років. У зображеннях можна чітко простежити еволюцію в робочих інструментах, техніках та методах створення зображень з плином часу.

Серія “Evolution of unreality” чудово демонструє квінтесенцію думок, ідей і візуалізацію “розширеного” свідомості художників 19, 20 і 21 століть.