Bosch 1515

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: bh-1515 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Bosch 1515» з серії «Evolution of unreality»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинку розміщено фрагмент триптиху «Сад земних насолод» відомого нідерландського художника Ієроніма Босха.

Цю роботу нідерландського майстра багато мистецтвознавців вважають однією з найзагадковіших. Почнемо з того, що назва картини належить не Босху, а дослідникам його творчості через багато років. Оригінальна назва була втрачена, або ж картина і зовсім не мала її.

Сюжет картини і зображені на ній мотиви також додають певної загадковості. З одного боку ми бачимо біблійні мотиви в яких люди рвуть яблука з дерева пізнання, а гармонія людей, рослин і тварин відсилає нас до ідеї про те, як виглядає Рай.

Але варто придивитися уважніше і ми починаємо помічати, що Босх зображує безліч сексуальних тем і підтекстів. Хлопці «розважаються» з букетом квітів, намагаючись знайти йому правильне “місце” для зберігання. Голандська приказка «Щастя і скло – як вони недовговічні» знаходить своє відображення в жінці з двома чоловіками під скляним куполом, в якому вже видніється та розростається тріщина в їх відносинах. Ошукані чоловіки сплять в оточенні рогів, які наставили їм невірні дружини.

Фінальний штрих загадковості – люди тягнуть на собі істоту з довгим дзьобом. Вивчивши картину досить ретельно, ви,напевне, дійдете висновку, що птахи тут не ті ким здаються. Спотворення реальності і фантастична гра з алюзіями – ось два «кити» на яких побудовано цей твір.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Будьте загадковими разом с Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA ()

Be the first to review “Bosch 1515”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *