Piven 2014

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: pv-2014 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Piven 2014» з серії «Ukrainian Art»

Перший в Україні скетчбук з відкритою палітуркою. На обкладинці зображена картина “Гармонія” українського художника Володимира Півня.

Ми з вами живемо в час, коли сучасне мистецтво прийнято втілювати в щось дивне та незрозуміле. В щось, що можна зрозуміти лише дослідивши життя автора, а також його звички і улюблені теми у поп-культурі. В щось, де обов’язково потрібно знати соціальний устрій того чи іншого регіону. В щось, що може не викликати глибоких емоцій, але зобов’язує поважати просто за тему, яку підняв автор.

Філософія Володимира Півня є протилежною тому, що описано вище. Справжнє мистецтво не повинно бути заплутаним ребусом. “Щирість”, “переконливість”, “позитивна енергія” – саме такими словами описує свою творчість Володимир Півень. Для того, щоб захопитися красою природи, не потрібно вивчати її будову. Так і мистецтво повинно дарувати позитивні емоції, надихати і захоплювати своєю красою з першого погляду, без читання кураторської записки на стіні.

Володимир пройшов довгий творчий шлях, від заводського художника оформлювача, через деталізовані і реалістичні портрети і пейзажі, до сміливого експресіонізму. Але для того, щоб захопитися красою картини «Гармонія», нам не обов’язково знати біографію автора, про його любов до птахів, що виникла після відвідин Великобританії, або про те, що ці пернаті істоти для Володимира – символ духовного пориву і руху вперед. Щоб відчути радість і теплі емоції, досить просто на неї подивитися.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Захоплюйтесь красою разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA ()

Be the first to review “Piven 2014”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *