Showing all 4 results

Скетчбуки компанії “Manuscript” з серії “Застиглий рух” або “Frozen Motion” на обкладинках зібрали полотна великих майстрів живопису, які як ніхто інший демонструють основну ідею – передати динаміку емоцій та оточуючого нас світу в статичних межах полотна.

Колекція включає чотири скетчбуки із використанням наступних полотен: Річард Паркс Бонінгтон “Ля Ферте” 1825 року, Поль Сезан “Авеню у Жас де Буффан” 1874 року, Василь Кандинський “Жовто-червоне-синє” 1925 року, “Геометричний натюрморт II” Жоржа Вальм’є. Незважаючи на різні зміст, вони мають спільну сутність, яка видна кожному – передати ту саму динаміку навколишніх речей за допомогою фарб і форм.

Морський прилив, що розбивається об берег північного узбережжя Франції від Бонінгтона, рухома рослинність неподалеку від батьківського будинку Сезана, чарівна динаміка квітів і форм від Кандинського або таємничий світ емоційних переживань від Вальм’є. Всі вони доводять один простий факт – для того, щоб показати красу руху оточуючого світу, не обов’язково мати відеокамеру.