(2 customer reviews)

Rothko 1949

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: rot-1949 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Rothko 1949» з серії «Frozen Motion»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці надрукована картина «No. 5 / No. 22» відомого американського майстра абстрактного експресіонізму Марка Ротко.

Творчий шлях Марка Ротко почався восени 1923 року. Він відвідував одного в школі мистецтв Нью-Йорка і побачив, як художники малювали модель. Пізніше Ротко говорив, що в цей момент він народився як художник. Деякий час по тому він вступив в «Нову школу дизайну» в Нью-Йорку, де одним з його викладачів став один із засновників «абстрактного сюрреалізму» Аршил Горки. Восени того ж року Ротко ходив на курси в «Лігу студентів мистецтв Нью-Йорка» до Максом Вебером, вплив якого позначається в ранніх роботах Ротко. Саме з тих пір він став сприймати мистецтво як інструмент емоційного і релігійного самовираження.

Картина «No. 5 / No. 22 »прекрасно демонструє поняття Ротко про сучасного живопису. Він говорив: «Якщо ви звертаєте увагу тільки на поєднання кольорів, ви втрачаєте всю суть. Я зацікавлений в вираженні по-справжньому великих емоцій – трагедії, насолоди, смерті ». Дана робота є яскравим прикладом того, як кольори та прості форми можуть передавати емоції поза часом і простором, бути застиглими в них.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Спрощуйте життя разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

2 reviews for Rothko 1949

  1. RU

    Ольга

    Понравилась быстрая доставка, страницы и интересная фишка что при развороте скетчбук открывается на 180, а при желании и на 360. Раньше я такого точно не видела.

  2. RU

    Віталій

    Класний, зручний, якість паперу чудова, міцно тримаються сторінки

Показати тільки відгуки UA ()

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *