Showing all 11 results

Серія скетчбуків компанії “Manuscript” називається “Ніжність” і містить на своїх обкладинках підбірку картин видатних світових художників. Загальний ідеологічний корінь всієї серії ховається в назві. Ніжні, теплі та близькі до кожного серця, саме за такими критеріями підбиралися зображення на обкладинки даної серії.

Колекція включає п’ять скетчбуків із зображеннями наступних картин: Ян Брейгель Старший “Квіти в вазі” 1620 рік, Ян ван Хейсум “Квіти в вазі з кронштейном і яблуневим цвітом зверху та статуєю Флори” 1724 рік, Мартін Хед “Пасіонарія з колібрі” 1883 рік, Вінсент Ван Гог “Цвітучі гілки мигдалю” 1890 рік, Густав Клімт “Поцілунок” та “Портрет Аделе Блох-Бауер 1” 1907-1908 рік, Сандро Боттічеллі “Народження Венери”. Вони мають спільний квітковий мотив, проте назвати картини схожими просто неможливо.

Насичена темними відтінками середньовіччя робота Брейгеля, неможливий букет квітів Хейсума, тропічно-загадкова Хеда або яскраво-турбулентна Ван Гога, жіночна Клімта – кожна робота показує, як багатогранно в різний час, в різних країнах світу художники дивилися і підкреслювали для себе ніжність навколишнього світу.