(1 customer review)

Klimt 1907-1908 Plus

470.00 

К-ть сторінок: 160 нелінованих

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 150 г/м²

Обкладинка: 1.5 мм картон, захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Кишеня в кінці і резинка

In stock

SKU: kl-07-08-plus Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Klimt 1907-1908 Plus» з серії «Tenderness»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці зображені дві картини відомого австрійського художника Густава Клімта, а саме «The Kiss» та «Portrait of Adele Bloch-Bauer 1».

Гордість Австро-Угорської імперії, художник з неповторним стилем, майстер передачі людських емоцій – це лише кілька з величезної кількості епітетів, які спадають на думку при розгляданні творчості Клімта.

Народившись в творчій родині і з дитинства проявляючи схильності до художнього мистецтва, доля Густава як художника була визначена наперед. Закінчивши найпрогресивніше, в плані художньої освіти, Віденське художньо-ремісниче училище, Клімт займається художнім розписом будинків багатих австро-угорців і приймає замовлення на портрети. Його роботи відразу ж стали предметом запеклих суперечок. Причиною цього став еротичний характер робіт, яким Густав кидав виклик всьому консервативному суспільству того часу.

Клімт багаторазово підкреслював, що у нього немає глибинної ідеї або філософії в своїх роботах, йому просто подобалося малювати, особливо жінок. У своїй творчості він висловлював себе, своє бачення світу і його красу. Всі ці, здавалося б прості, ідеї привели до появи фірмового стилю художника, який можна спостерігати в картинах «The Kiss» і «Portrait of Adele Bloch-Bauer 1». Золоті тона, символіка близька до візантійської, натхненність стилістикою ар-нуво і потяг до жіночої сексуальності – з такого коктейлю почуттів, емоцій і філософій ми отримали роботи, які привертають увагу поціновувачів мистецтва з усього світу.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Знаходьте себе разом з Manuscript!

Additional information

Weight495 g
Dimensions14.8 × 21 × 2.2 cm
Формат

A5 Plus

Кол-во страниц

160

Цвет бумаги

Кремовий

Наполнение

Чисті

Плотность бумаги (г/м2)

150

Перфорация страниц

Немає

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

1 review for Klimt 1907-1908 Plus

  1. RU

    Єлізавета Юркова (verified owner)

    Чудовий скетчбук. Він зручний і компактний, підходить для графіки. Для такої якості ціна дуже навіть приємна)
    Недоліків не помічено.

Показати тільки відгуки UA (0)

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вам також може сподобатись...