Klimt 1907-1908

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: kl-07-08 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Klimt 1907-1908» з серії «Tenderness»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці зображені дві картини відомого австрійського художника Густава Клімта, а саме «The Kiss» та «Portrait of Adele Bloch-Bauer 1».

Гордість Австро-Угорської імперії, художник з неповторним стилем, майстер передачі людських емоцій – це лише кілька з величезної кількості епітетів, які спадають на думку при розгляданні творчості Клімта.

Народившись в творчій родині і з дитинства проявляючи схильності до художнього мистецтва, доля Густава як художника була визначена наперед. Закінчивши найпрогресивніше, в плані художньої освіти, Віденське художньо-ремісниче училище, Клімт займається художнім розписом будинків багатих австро-угорців і приймає замовлення на портрети. Його роботи відразу ж стали предметом запеклих суперечок. Причиною цього став еротичний характер робіт, яким Густав кидав виклик всьому консервативному суспільству того часу.

Клімт багаторазово підкреслював, що у нього немає глибинної ідеї або філософії в своїх роботах, йому просто подобалося малювати, особливо жінок. У своїй творчості він висловлював себе, своє бачення світу і його красу. Всі ці, здавалося б прості, ідеї привели до появи фірмового стилю художника, який можна спостерігати в картинах «The Kiss» і «Portrait of Adele Bloch-Bauer 1». Золоті тона, символіка близька до візантійської, натхненність стилістикою ар-нуво і потяг до жіночої сексуальності – з такого коктейлю почуттів, емоцій і філософій ми отримали роботи, які привертають увагу поціновувачів мистецтва з усього світу.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Знаходьте себе разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Наполнение

Чисті

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA (0)

Be the first to review “Klimt 1907-1908”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may also like…