Huysum 1724

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: hs-1724 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Huysum 1724» з серії «Tenderness»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці зображений натюрморт «Flowers in a Vase with Crown Imperial and Apple Blossom at the Top and a Statue of Flora» нідерландського художника Яна ван Хейсума.

Бути кращим ботанічним ілюстратором і художником. Таку мету переслідував протягом свого життя Ян ван Хейсум. Багаторазово відвідуючи місто Харлем, який свого часу був найбільшим ботанічним центром Голландії, Ян детально вивчав структуру і принципи, закладені природою в рослини і квіти. Робив він це лише з однією метою – щоб малювати натюрморти, яких ніколи не було в реальності. Підкреслений образ «неможливого букета».

Ян малював свої картини роками, а квіти, слід наголосити вкрай недовговічний натурщик, не дозволили б працювати так довго. Саме тому ван Хейсум, подібно до сучасних 3D художників і аніматорів, детально вивчав структуру і візуалізував у себе в голові майбутні роботи.

Крім цього, Ян розробив технології виробництва фарб, які давали дуже впізнаваний неповторний почерк автора. Ван Хейсум не хотів розповсюджувати свої напрацювання, тому не брав учнів. Єдиною, хто заслужив честь дізнатися його секрети, була його дочка Марія, яка згодом також стала художницею.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Створюйте унікальне разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Наполнение

Чисті

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA (0)

Be the first to review “Huysum 1724”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may also like…