Van Gogh 1889 S

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: vg-1889s Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Van Gogh 1889 S» з серії «Evolution of Unreality»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці надрукована картина «Зоряна ніч» відомого голландського імпресіоніста Вінсента Ван Гога.

Одна з найвідоміших картин була створена в важкий період життя великого художника. Він перебував на лікуванні в Сен-Поль-де-Мозоль, лікарні для душевнохворих, в яку Ван Гог потрапив після сварки з Гогеном і втрати мочки лівого вуха. Цю картину він написав в студії лікарні всього за один день. Полотно зображає вид зі східного вікна спальні, про який Ван Гог писав своєму брату Тео в травні 1889 року: «Крізь залізну решітку я бачу огороджене поле пшениці, над яким вранці у всій красі сходить сонце».

Цікавий факт – село, що зображене на схилах альпійських передгір’їв було вигадане художником. На інших малюнках Ван Гога можна спостерігати справжній вид – чисті і просторі луки Провансу, якими в дійсності і була оточена лікарня.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Фантазуйте разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Наполнение

Чисті

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA (0)

Be the first to review “Van Gogh 1889 S”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may also like…