Black

225.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 1.5 мм чорний голландський картон

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: black Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Black» з серії «Basicism»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. Обкладинка створена з щільного матового картону чорного кольору.

Чорний колір завжди мав особливу роль у світі образотворчого мистецтва. Працюючи в концепції супрематизму, руху покликаного відірвати живопис від реального світу і перейти в площину квітів і форм, Казимир Малевич визначив дві мінімально можливі умови – форму квадрата і колір, який не містить в собі нічого – чорний. Багато хто запитує: “У чому власне мистецтво”? Ідея Малевича та інших супрематистів тих часів, полягала в тому, що картина не обов’язково повинна містити і наслідувати реальним об’єктам і пейзажам. Якщо поступово спрощувати закони реальності то рано чи пізно все перейде в розряд примітивних фігур і кольору. У випадку з даним скетчбуком, чорний колір і прямокутна форма є прямим посиланням до руху авангарду 1915 року.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Спрощуйте життя разом з Manuscript!

Additional information

Weight160 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Наполнение

Чисті

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA ()

Be the first to review “Black”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *