Feros 2020

205.00 

К-ть сторінок: 80 нелінованих (16 перфорованих)

Колір сторінок: кремовий

Щільність сторінок: 90 г/м²

Обкладинка: 350 г/м², захисне матове покриття

У комплекті вкладиш (клітка і лінія)

Out of Stock

Out of stock

SKU: fs-2020 Category:

Description

Скетчбук Manuscript «Feros 2020» з серії «Ukrainian Art»

Перші серійні скетчбуки з відкритою палітуркою. На обкладинці зображено картину «is watching you» українського художника Сергія Гріха.

У роботах Сергія Греха, який переховується під псевдонімом Feros, чітко простежується вплив культури графіті і вуличного мистецтва в цілому. Саме цьому напрямку були присвячені ранні роки його творчості. У 2020 році художник перебирається з вулиць в майстерню, де використовує отримані знання і досвід в роботи з абстрактними і фігуративними полотнами.

2020 рік запам’ятався Сергію не тільки зміною робочої обстановки, але і глобальними змінами в світовому порядку. Глобальна пандемія найсильнішим чином змінила наше життя. На тлі вірусної істерії світові уряди і компанії почали впроваджувати практики, які в звичайний час викликали б хвилю народного обурення. Глобальне відстеження переміщень, пропуски для проїзду по місту, примусове стеження в разі прильоту з країн «червоної зони» і самоізоляція – все це не сценарії з антиутопій Джорджа Оруелла або Рея Бредбері, це реальність в який ми живемо. Розвиток технологій і зростання IT корпорацій, бюджет кожної з яких перевищує бюджети половини країн Європи, все далі рухає нас до світу, в якому не буде місця на нашій планеті де не було б інтернету. Місця, де людина могла б повністю відсторонитися від цивілізації. Місця, де за ним би ніхто не стежив.

«Ми дуже Швидко звікаємо та адаптуємось до нового. Що наводило паніку вчора, ми забудемо вже завтра »- так описує події сам Сергій.

«Big brother is watching you» саме цю крилату фразу з роману «1984» все того ж Джорджа Оруелла, яка стала такою актуальною в 2020 році, зобразив у своїй роботі Feros, висловивши ідею тотального стеження і трекінгу кожного індивіда в яскравій і «торішній» вуличній манері.

Кремові неліновані сторінки відмінно підійдуть для лайнерів, олівців і ручок. Скетчбуки ідеально розгортаються на 180 градусів і не закриваються самостійно завдяки відкритій палітурці. Якісна прошивка і проклейка дозволяють витримувати навіть екстремальні навантаження, а захисне покриття обкладинки подовжить термін придатності вашого скетчбука. У комплекті лінований вкладиш в клітинку і лінію для зручності написання, побудови графіків, таблиць, точних моделей і т.д.

Скетчбуки Manuscript служать як прекрасним робочим інструментом для художників, дизайнерів, програмістів, менеджерів, так і модним аксесуаром, здатним надихнути на творчі подвиги.

Залишайтеся наодинці з собою разом з Manuscript!

Additional information

Weight165 g
Dimensions14.8 × 21 × 1 cm
Формат

A5

Кол-во страниц

80

Цвет бумаги

Кремовий

Плотность бумаги (г/м2)

90

Перфорация страниц

16 в кінці

Бренд

Manuscript

Производитель

Ukraine

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in UA ()

Be the first to review “Feros 2020”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *